Zapis nieprawidłowy ze zmianami rozsianymi, nasilonymi po stronie prawej

Wynik mojego EEG Orzeczenie: Zapis nieprawidłowy ze zmianami rozsianymi,nasilonymi po steonie prawej. Opis: w zapisie spoczynkowym rejestre sie czynność 9-10 Hz o ampl. do 50uV liczne rozsiane średninapięciowe fale ostre,szczególnie nasikone w prawej okolicy skroniowej. Fs i Hv nie nasilaja zmian. Rz obecna. Co oznacza wynik mojego badania?

A jakie są dokładnie objawy neurologiczne,jakie dolegliwości, Zasada jest taka, że nie leczymy zapisu ale chorego,decyduje stan kliniczny. Wiadomo, iż 30 procent zdrowej populacji ma nieprawidłowy zapis EEG . Proszę zachować spokój.