Zapis o zmianach rozsianych w okolicy skroniowo-ciemieniowych

Proszę o interpretacje wyniku eeg głowy mojego 7 letniego syna. Zapis wykonano w czuwaniu, zmodyfikowany przez narzut szybkiej czynności niskonapięciowej. Czynność podstawowa w okol. ciemieniowo -potylicznych składa się z fal alfa 8Hz o ampl. do 70uV. Rz-słabo wyrażona Zapis o zmianach rozsianych w okol. skroniowo-ciemieniowych obustronnie pod postacią poj. fal ostrych, poj. i grup fal o zaostrzonym rysunku, fal wolnych 5-7Hz o ampl. do 60uV. Hw i fst-bez istotnego wpływu na zapis.

A jakie są dokładnie objawy neurologiczne,jakie dolegliwości, Zasada jest taka, że nie leczymy zapisu ale chorego,decyduje stan kliniczny. Wiadomo, iż 30 procent zdrowej populacji ma nieprawidłowy zapis EEG . Proszę zachować spokój.