Zapłodnienie palcem? Czy to możliwe?

Witam!
Ostatnio w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia uprawiałam z chłopakiem petting, do stosunku nie doszło jednak miał wytrysk i kilka godzin później wkładał mi palce do pochwy, mówi jednak że wytarł dłoń. Oboje byliśmy w bieliźnie, więc domyślam się że wsiąknęło to w jego majtki.

Czy jest możliwość, abym była w ciąży? Strasznie się boimy bo nie jesteśmy gotowi na dziecko, dlatego uważaliśmy. Dodam jeszcze, że miesiączka skończyła mi się ok. 29 grudnia, a cykle mam zazwyczaj 28,29 dniowe oraz to że jestem dziewicą (czytałam, że dziewice mają trochę mniejsze szanse na zajście w ciąże podczas tego "pierwszego razu" czy to możliwe, żebym w TAKI sposób w nią zaszła?).
Mam też niepokojące objawy, dzień po tym zdarzeniu czyli 2 stycznia miałam dziwne brązowe plamienia, trwało to przez dokładnie dwa dni, później co jakiś czas mam krew w śluzie (nie jest on koloru czerwonego, to jest takie kisielowate, przeźroczyste coś z krwią) w dodatku pobolewa mnie prawy jajnik, jednak nie jest to ból uciążliwy (nie wiem dokładnie jak to określić, po prostu coś tam czuję) oraz czuję takie dziwne "burczenie" w brzuchu.
Co to może być? Czy to są objawy ciąży? Czy może raczej spowodowane jest to strachem przed tą ciążą? Proszę o pomoc bo odchodzę od zmysłów :(

Redakcja abcZdrowie

Droga Użytkowniczko!

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedziała, że w trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

Proponuję poczekać do terminu miesiączki i wykonać test ciążowy z krwi lub moczu. Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, zarodek może się nie zagnieździć, a nawet jeśli się zagnieździ, to w terminie miesiączki może dojść do poronienia.

http://abcciaza.pl/test-ciazowy-1

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl