Zapłodnienie podczas seksu oralnego

Czy w opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży: Partnerka zaspokaja partnera oralnie, pojawia się preejakulat, później odrobina spermy, po czym namiętnie całuje swojego partnera i od razu po tym on zaczyna pieścić ją oralnie. Czy jest jakaś możliwość aby minimalne ilości spermy bądź preejakulatu powędrowały z ust partnerki do ust partnera a później były zdolne do zapłodnienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, choć oczywiście nie mogę jej wykluczyć z pełną odpowiedzialnością.