Zasady odchudzania z brzucha, nóg i twarzy

Witam, chcialbym zrzucic pare kilo z brzucha, nog i z twarzy... Chcialbym wiedziec co jesc, kiedy jesc, czyli caly tryb zywieniowy oraz jaki sport uprawiac?

Witam serdecznie,

Musi Pan pamiętać o regularności posiłków. Należy zjadać 5posiłków dziennie w odstępach 2,5-3h. Porcje mają być mniejsze ale jedzone częściej po to aby organizm wciąż pracował i przyspieszył nasz metabolizm.
Zaczyna Pan dzień od pełnowartościowego śniadania, które ma być zjedzone do godziny po przebudzeniu. Kolację jemy 3-4h przed snem. Na kolację staramy się eliminować węglowodany np z pieczywa czy owoców a skupić się na białku np twaróg i warzywach.
Dziennie powinien Pan pić 1,5-2l czystej wody mineralnej niegazowanej. Pijemy małymi łykami przez cały dzień, aby nawodnić i oczyścić organizm.
Warzywa może Pan jeść bez ograniczeń jednak owoce należny kontrolować, gdyż mają sporo cukrów prostych. Owoców nie jemy na kolację!

Co do sportu to taki, który będzie Panu sprawiał przyjemnosć i nie będzie przykrym obowiązkiem. Ważne aby treningi były systematyczne i od 3 do 5razy w tygodniu

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację dietetyczną
tel.506225670
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk