Zasinienie paznokcia u palca u stopy

Witam, mam pytanie a mianowicie jak długo mogę mieć siny paznokieć u nogi? U jednej stopy duży palec jest siny od listopada 2013 a u drugiej od końca grudnia 2013 przy czym oprócz tego, że jest siny wygląda jakby miał schodzić (paznokieć ma odstęp od palca I jak go dotykam to jest troszkę luźny) troszkę boli ale bardzo rzadko

Paznokcie palucha mogą rosnąć nawet rok czasu, choć w Pani wieku powinny trochę krócej. Natomiast ważne jest, czy "siność" się przesuwa w miarę wzrostu paznokcia i czy pamięta Pani uraz pod wpływem którego ona się pojawiła, co sugeruje, że są to krwiaki. Proszę udać się do dermatologa, który skontroluje, czy zmiany na paznokciach są rzeczywiście krwiakami, czy są to zmiany barwnikowe, które mogą być groźne.