Zaszłam w ciążę podczas okresu 6 grudnia, na kiedy będę miała termin porodu?

Zaszłam w ciążę podczas okresu 6 grudnia, na kiedy będę miała termin porodu? Nie wiem jak to obliczyć, ponieważ wszystkie te kalkulatory liczą od dni płodnych a jak już pisałam było to podczas okresu, a nie podczas dni płodnych.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Proszę dodać 360 dni i odjąć 3 miesiące. Najdokładniejszy termin porodu będzie według badania USG zrobionego pomiędzy 11. a 13. tygodniem ciąży.
Z poważaniem