Zatkane ucho po przebywaniu na świeżym powietrzu

Dzień dobry, Po dłuższym wysiłku na dworzu, kiedy dużo i szybko chodzę zatyka mi się jedno/oba ucha. Jest to uczucie większego ciśnienia w uchu środkowym. Inne niż przy ruszaniu windy. Ucho jest zatkane co najmniej godzinę. Byłam u laryngologa, brałam 4 różne antybiotyki i nic. Przyszedł okres grypowy i zrezygnowałam z dalszego leczenia, bo usłyszałabym, ze to wina przeziębienia, a stan taki trwał od okresu letniego.(nie jest to problem z zalegającą woskowiną) Co to może być?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Być może dolegliwości wynikają z nietypowego ukształtowania anatomicznego ucha. Czasami także powodem jest wzrost ciśnienia atmosferycznego.