Zauważyłam u siebie białą serowatą wydzielinę - czy to objaw grzybicy?

Niedawno zauważałam u siebie na pochwie białe kropki serowate, niewielką ilość. Nie boli i nie piecze, czy to może być grzybica pochwy?
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Nieprawidłowa wydzielina pochwowa może wskazywać między innymi na infekcję dróg płciowych.
Więcej informacji o objawach grzybicy narządów płciowych znajdzie Pani na naszym portalu, między innymi w załączonym artykule: http://portal.abczdrowie.pl/drozdzyca-narzadow-plciowych.

Konieczna jest niestety wizyta u ginekologa, bez badania nie ma możliwości potwierdzenia rozpoznania.
Jeżeli infekcja się potwierdzi, a jest Pani aktywna seksualnie, wskazane będzie rozpatrzenie równoczesnego leczenia Partnera.

Pozdrawiam