Zawroty głowy, ból brzucha i kręgosłupa w 7 tygodniu ciąży

witam jestem w 7 tygodniu ciąży... jest to 4 ciąża, ale bardzo dziwnie się czuję. od 3 dni mam silne zawroty głowy i pobolewa mnie brzuch z prawej strony. pobolewa mnie kręgosłup. co 4-5 dni na papierze toaletowym pojawia się różowy śluz. poza tym mam parcie na kiszkę stolcową. przez zawroty głowy nie mogę normalnie funkcjonować. towarzyszy temu uczucie duszności i problemy z oddychaniem. co to może być? czy powinnam pilnie udać się do lekarza? jeszcze nie byłam u ginekologa.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie tego typu objawów powinno budzić powody do niepokoju. Proszę niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa, który po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.