Zawroty głowy, ból piersi a pierwsze objawy ciąży

Witam :) Mam 20 lat i od jakiegoś czasu staramy się z partnerem o dziecko , od dłuższego czasu zauważyłam u siebie biały śluz z pochwy jest to zauważalne i wyczuwalne podczas stosunku nawet, od dłuższego czasu bolą mnie również piersi , poszerzyły mi się biodra , czasami mogłabym zjeść podwójny obiad a czasami nie mam w ogóle apetytu. Od nie dawna ma delikatne zawroty głowy i czasami nudności w różnych porach dnia....nie wiem co się dzieje .... :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję wykonać test ciążowy. Warto udać się także do ginekologa by wykonać podstawowe badania oraz USG.