Zawroty głowy i brak miesiączki w kilka miesięcy po porodzie

Witam! W kwietniu tego roku urodziłam dziecko, nie karmiłam piersią, bo nie miałam wystarczająco pokarmu, w czerwcu dostałam pierwszy okres w lipcu i w sierpniu miesiączkowałam normalnie. Od września mam zawroty głowy i następny okres dostałam 12 października (poprzedni był 6 sierpnia) i od tamtej pory znowu nie mam okresu, za to bardzo częste zawroty głowy, co może być tego przyczyną? Proszę o pomoc!

Witam!
W związku z nieregularnością miesiączek i opisanymi objawami warto zgłosić się do ginekologa w celu badania ginekologicznego oraz ewentualnych badań dodatkowych. Jeśli przed ciążą okres był regularny to krwawienia miesięczne powinny powrócić do regularnego rytmu, chociaż taka nieregularność może się utrzymać nawet do roku po porodzie. Wśród przyczyn nie można także wykluczyć ciąży jeśli istnieje współżycie, dlatego przed wizytą warto wykonać paskowy test ciążowy. W tej chwili nic więcej powiedzieć nie można, konieczna jest konsultacja ginekologiczna. Pozdrawiam serdecznie!