Zawroty głowy i duszności od tygodnia u 30-latka

Dusznosci i zawroty glowy .Od tygodnia miewam zawroty glowy oraz dusznosci.Czasami nie moge zlapac powietrza i czuje sie jakbym mial zemndlec.codziennie sie czuje jakby mi sie krecilo troche w glowie i od czasu do casu te dusznosci.Gorzej sie czuje jak zjem obfity obiad.Od pieciu lat pracuje na noce .co to moze byc?

Witam. Opisane objawy są zdecydowanie niepokojące i wymagają przeprowadzenia pełnego badania klinicznego. Sugeruje wizytę u lekarza POZ.