Zawroty głowy i mdłości

Witam mam 20 lat gdy mialam 16 lat pierwszy raz trafiłam do szpitala z silnymi zawrotami i wymiotami w szpitalu stwierdzili że miałam zapalenie ucha niestety po 2 latach objawy znowu wróciły trafiłam do szpitala . Po mimo szeregu badań takich jak rezonans prześwietlenie czy punkcja niczego nie znaleźli. Od ostatniej wizyty w szpitalu czuje się coraz gorzej zawroty mam praktycznie codziennie nie są one może tak silne jak wcześniej ale są przy tym strasznie mnie mdli co robić proszę o pomoc!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa. Objawy te mogą być wynikiem różnego typu nieprawidłowości stąd też nie mam możliwości oceny i stwierdzenia ewentualnej przyczyny.