Zawroty głowy i powiększone węzły chłonne u 18-latka

Witam jestem 18letnim chłopakiem który ma od 6msc problem z zawrotami głowy które są do dnia dzisiejszego udręko nie są one nagłe , utrzymują sie przez cały dzień ale czasami nasilaja sie w np sklepach , na wiekszych pomieszczeniach , wrażenie że oczy nie zadążaja łapać wszystkich szczegółów . Jakieś 9msc wstecz odkryłem wezły chłonne na szyi , tłumaczyłem to sportem (rowerem) duzo jezdzilem i cwiczylem . Wyniki krwi ob/ dopler tetnic/ rezonans glowy nic nie wykazal , a zawroty jak były tak i są

"Wyniki krwi ob/ dopler tetnic/ rezonans glowy nic nie wykazal "
Opisywane objawy moga wskazywać na nerwicę lękową, nasilają się w sklepach, a nie powodują zburzeń równowagi ani koordynacji...
Warto porozmawiać z Psychologiem