Zawroty głowy i trudności z oddychaniem

witam. mam 34 lata , od jakiegoś czasu zle się czuje mam zawroty głowy i trudności z oddychaniem, chodzę jak by nie na swoich nogach. jestem za granicą i nie mam możliwości zrobienia żadnych badań. biorę tebletki na nadciśnienie (concor 5mg). proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby cokolwiek móc poradzić należałoby w Pana opisie zawrzeć jakie ciśnienie było w ostatnim czasie oraz inne informacje. Myślę, że przy takich objawach powinien Pan zgłosić się do lekarza, bez względu na to czy w Polsce czy zagranicą.