Zawroty głowy po przebudzeniu po 60tce

Juz drugi raz po przebudzeniu miałam straszny zawrót głowy.lezac wszystko dookoła mnie wirowało.po wstaniu z łóżka objaw ten minął ale pozostała ciężka głowa i nie możność patrzenia w gore ponieważ znowu kręciło mi sie w głowie.czy mogę prowadzić auto po tym?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku występowania takich zaburzeń należy ograniczyć lub wyeliminować prowadzenie auta do czasu zdiagnozowania. Sugeruję konsultację u internisty, który oceni podłoże Pani zaburzeń.