Zawroty głowy przy tabletkach antykoncepcyjnych skuteczność zastrzyku antykoncepcyjnego

Mam pytanie co do zastrzyk antykoncepcyjny Depo-Provera jest lepszym rozwiązaniem niż tabletki Awite. Bo mam już dziwny objawy taki jak zawroty głowy ale nie całkiem bo da się żyć z tym. Ale boję się dalszych działań Tabletek. Bo mają inny skład niż Nareya i możliw że to jest problem? Bo chyba mają inny skład.

Milena Lubowicz

Każda metoda antykoncepcyjna ma swoje plusy i minusy oraz działania niepożądane. Dobra antykoncepcja, to taka, która jest dopasowana do pacjentki, więc nie ma jednej odpowiedzi. Proszę porozmawiać z ginekologiem o metodzie optymalnej dla Pani.
Pozdrawiam