Zawroty głowy, ucisk i drętwienie czubka głowy

od dłuższego czasu gnębią mnie zawroty głowy. Odczuwa ucisk głowy, czasami drętwienie czubka głowy. Niekiedy mam przytępiony słuch w jednym uchu oraz pogorszony wzrok. Odwiedziłam już okulistę (brak zmian), leryngologa (po badaniach zdiagnozowane lekkie zwężenie jednego kanału - nie wpływa na podawane przeze mnie dolegliwości. Byłam również u neurologa. Dostałam leki na zawroty które nie działają i skierowanie na tomograf na który jeszcze czekam. Neurolog powiedziała że tomograf prewencyjnie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w Pani przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie tomografii komputerowej zleconej prze neurologa i przeanalizowanie wyniku. Jeżeli badanie niczego nie wykaże neurolog skieruje ewentualnie Panią na dalsze badania. Pozdrawiam.