Zawroty głowy w pozycji leżącej i siedzącej

Witam od tygodnia ma zawroty glowy objawiają sie one w momencie kiedy układam głowę na poduszkę i czasami kiedy jestem w pozycji siedzącej ,kiedy chodzę nic sie nie dzieje ,niestety na ten moment przebywam za granica i mam ograniczony dostęp do specjalistów prosze o pomoc gdyż zaczynam sie martwić Dziekuje i pozdrawiam Małgorzata

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mam możliwości diagnozy poprzez internet. Wskazana jest konsultacja z neurologiem.