Zawroty i bóle głowy, kołatanie serca u 20-latki

Witam choruje na niedoczynnosc tarczycy mam 20 lat nie moge wychodzic na słonce czesto mam zawroty głowy bole głowy kołatania serca mialam robione przerozne badania i nic nie wyszło od czego moze to zalezec?dodam ze wszystkie objawy zaczely sie dziac kiedy latem w cieply dzien poszlam sie wykapac w zimnej wodzie
20 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe oraz konsultowała się Pani z wieloma lekarzami. Jeśli zatem żaden z nich nie był w stanie określić przyczyny Pani dolegliwości, tym bardziej jest to trudne w ramach porady internetowej. Proszę się jednak zastanowić nad psychogenną etiologią objawów.