Zazdrość niszczy małżeństwo

witam jak można leczyć zazdrość jestem mężątka i mam z tym problem gdzie mam się udać o pomoc bo to niszczy moje małżeństwo?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej miejscowości i podjąć psychoterapię.
W internecie może Pani znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dzień dobry. Rozumię, że Pani jest zazdrosna o męża? ważne aby zastanowić się co może być przyczną. Prawdopodobnie wynika to z wewnętrznych konfliktów lub nierealistycznych przekonań. Zalecam udanie się na wstępną konsultację z psychologiem, opowie Pani dokładnie o objawach i razem ustalicie co dalej. Pomocna może się okazać terapia poznawcza (krótkoterminowa) lub systemowo - psychodynamiczna (długoterminowa). Być może terapeuta zaproponuje spotkania razem z mężem. Pozdrawiam.