Zaznaczone poszerzenie przestrzeni płynowych w okolicach predylekcyjnych do 8 mm

Proszę o wstępna interpretacje wyniku tomografii. Zaznaczone poszerzenie przestrzeni plynowych w okolicach predylekcyjnych do 8 mm. Punkcikowate hypodensyjne pojedyncze ogniska w strukturach glebokich strony prawej i przy trzonie lewej komory bocznej - jamki malacyjne/szersze przestrzenie Virchowa Robina. Komora IV wyk.17/12mm. Drobne polipowate zgrubienie w zatoce klinowej po stronie prawej. Wysoko ustawiona opuszka żyły szyjnej lewej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania powinien być zinterpretowany w oparciu o stan kliniczny oraz wyniki innych badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.