Zażywane leki powodem problemów ze wzwodem

Mam 62 lata i od 2 miesięcy mam problem ze wzwodem. Do tej pory wykonałem wizytę u urologa - wynik w normie. Biorę codziennie Cardure 4 mg x1 i Nebivor 5mg/1/4 1 dziennie. Ciśnienie w normie. Prosiłbym o wskazanie dalszych badań celem zdiagnozowania i wskazania leczenia, proszę o wskazanie specjalizacji lekarskiej do wyjaśnienia mojego problemu.

Witam serdecznie!
Oba przyjmowane przez Pana leki mogą być przyczyną impotencji. Niemożliwe jest ustalenie właściwej etiologii zaburzenia potencji bez zebrania wywiadu chorobowego i przeprowadzenia pełnego badania lekarskiego. Z zależności od przypuszczanego podłoża dolegliwości zaleca się kontakt z seksuologiem bądź urologiem. W Pana przypadku, gdy przyjmuje Pan leki mogące wywoływać zaburzenia wzwodu w pierwszej kolejności należałoby skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który być może zmieni Panu leczenie choroby podstawowej.
Pozdrawiam