Zbliżenie bez zabezpieczenia na dwa dni przed okresem

Witam.Mój cykl 29-31 dni.Na dwa dni przed okresem miałam zbliżenie z chłopakiem bez zabezpieczenia i wytrysku,najwyżej dwa wsadzenia członka do pochwy.Okres po tym miałam (8.07) trwał 6 dni ale skąpy niż zwykle.Test 20 dni po zdarzeniu negatywny.W 13 dc jednorazowa krew w rozc śluzie (pierwszy raz tak miałam).Czekam teraz na okres,który miałbyć 7.08 za to mam lepki,wodnisty śluz. Zrobiłam drugi test po ponad miesicu od zbliżenia i negatywny. Czy dzieje się coś niedobrego w moim organiźmie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.