Zbyt chude nogi - co robić?

Mam 168 wzrostu i ważę 48 kg, mam bardzo chude nogi i chciałabym przytyć. Co robić jakie ćwiczenia na nogi??
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa

Twoje BMI wynosi 17,02. Jednak do jego interpretacji (skorelowanie z siatkami centylowymi) potrzebne jest podanie wieku. Bez tej informacji nie jestem w stanie określić, czy masz np. niedowagę.
Uzupełnij swoje dane.

Najlepiej zastosować kilka pomocnych ćwiczeń, aby rozbudować masę mięśniową. Polecam zapoznanie się z nimi - www.abccwiczenia.pl

Ponadto postaraj odżywiać się zdrowo. Postaraj się nie spożywać produktów typu fast-food, chipsów, przekąsek, dużych ilości słodyczy, ciast, ciasteczek, produktów cukierniczych, słodzonych gazowanych napojów.

Zapoznaj się z przykładowym schematem żywienia nastolatków
http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-nastolatka

Pozdrawiam