Zbyt częste oddawanie moczu - co robić?

Od sierpnia dosyć często oddaje mocz. Moje objawy to: -częste oddawanie moczu -ból w odcinku lędźwiowym -częste nudności -brak apetytu -zaparcia -częste gazy (najczęściej rano) -brak bólu przy jego oddawaniu -ból brzucha z rana z powodu trzymania moczu przez cala noc DO tego ostatnio strasznie dużo włosów zaczęło mi wypadać, jestem przemęczona, mały spadek wagi. Byłam u nefrologa, twierdzi ze wszystko ok. Dawał mi f*** itp, ale nic nie pomaga, poradził mi się  przejść do ginekologa, lecz on powiedział ze także jest wszystko w porządku. Dodam ze mam zespół policystycznych jajników, byłam chora na żółtaczkę typu B. Proszę o szybka odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety Pani opis zawiera za mało informacji na temat Pani historii choroby, żeby móc określić co Pani dolega. Najczęstszą przyczyną zwiększonej diurezy z towarzyszącymi bólami okolicy lędźwiowej  świadczy o chorobie nerek. Jeżeli jednak nefrolog wykluczył te podejrzenia, należy poszukać innej przyczyny. W tym celu radziłabym skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym, który uszczegółowi wywiad, a następnie Panią zbada. Dopiero na tej podstawie będzie można skierować Panią na niezbędne badania i ewentualnie do specjalistycznej poradni.
Pozdrawiam.