Zbyt wysokie FSH u 34-latki

Mam 34 lata, po badaniach stwierdzono u mnie zbyt wysokie FSH. Boli mnie sutek jak by mnie coś w nim kuło przy badaniu nie wyczuwam żadnego guza, od tygodnia biorę zastępczą terapie hormonalną Czy to normalny objaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Gruczoły piersiowe mogą reagować na zastępczą terapię hormonalną. Proponuję udać się do ginekologa na badanie kontrolne.