Zdiagnozowanie tłuszczaka koło mostka

Witam! Wczoraj byłem u lekarza rodzinnego, który koło mostka zdiagnozował mi tłuszczaka. Kilka godzin potem zaczęło mnie boleć w mostku, potem ucisk w klatce piersiowej a następnie drętwienie pleców, pachy, szyi, twarzy. Dzisiaj rano już tylko mam delikatnie drętwą twarz, lewą stronę. Wszystko drętwiało po tej stronie. Co to może być? Dodam że przyjmowałem antybiotyk Forcid 1000 który nie pomagał mi na zapalenie gardła i ucha.Źle go znosiłem. Czy może coś przez ten antybiotyk?

Witam. Jeśli objawy wiąże Pan z rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku to tak, jest to możliwe, niemniej jednak jeśli objawy się utrzymują proszę zgłosic się do lekarza zlecającego lek