Zdrada w małżeństwie i problemy z orgazmem u męża

Witam jestem załamana. I to podwójnie .Mąz mnie zdradził.Romans trwał 2 lata. teraz podobno sie zakończył .mieszkają z kochanką teraz od siebie 300km więc trudno im jednak w takiej odległosci cos budowac ..Problem polega też na tym że po romansie mąz stracił ochotę na seks ze mną, a jak juz do niego dojdzie to ma klopoty z osiagnieciem orgazmu .Czuję sie poniżona i załamana nie wiem co robic.Rozmawiac nigdy nie chciał o tym.. .do seksuologa tez nie pojdzie.Co robic((

Być może powodem trudności w łóżku jest poczucie winy męża, lęk przed odrzuceniem, być może oczekiwanie na karę. Proszę rozmawiać z mężem nt. związku i tego jak się w nim teraz czuje, a nie na temat seksu (ten problem wydaje mi się wtórny do samej zdrady). Oczywiście ten temat może być trudny również dla Pani, ze względu na to jak się teraz Pani czuje Jeśli wspólna wizyta u psychoterapeuty może pomóc w rozmowie, to proszę spróbować. Widzę to trochę tak, jakby Państwo tłumili wiele uczuć wobec siebie, dlatego uważam, że należy się zająć tym na pierwszym miejscu. Gdyby był problem, polecam psychoterapię małżeńską.