Zdrętwienie jamy ustnej i ból głowy

witam, od pewnego czasu bardzo boli mnie lewa strona głowy, jest to pulsujący uciążliwy ból. Promieniuje on na ucho oraz oko. Nie mogę wykonywać gwałtownych ruchów, poza bólem głowy doskwiera mi drętwienie języka od niedawna. Wręcz mam wrażenie że cała jama ustna jest jakby zdrętwiała.Trochę mnie to martwi nie wiem co może być przyczyną. Dużo czasu spędzam przy komputerze, poza tym prowadze zdrowy tryb zycia.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, ból wymaga diagnostyki neurologicznej, najprawdopodobniej jest spowodowany migreną, jednak należy wykluczyć poważniejsze przyczyny.