Zespół Tietzego u 30-latka

OD ROKU CHORUJE NA ZESPÓŁ TIETZEGO.ŻADNE LEKI P.BÓLOWE I P.ZAPALNE NIE DZIAŁAJĄ.BÓL JEST OKROPNY A SZCZEGÓLNIE PRZY KICHANIU,KASZLU, NAGŁYCH RUCHACH. PRZY WYSIŁKU FIZYCZNYM. CZĘSTO BÓL JEST TAKI JAKBY PRĄD NIE POPIEŚCIŁ .MÓJ LEKARZ NIE WIE JAK MI POMÓC.DODAM ŻE MAM ZWYRODNIENIA CAŁEGO KRĘGOSŁUPA- I TEŻ BOLI A SZCZEGÓLNIE SZYJA A OD TEGO GŁOWA ITP. BŁAGAM O POMOC SPECJALISTY.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Leczenie zespołu Tietzego polega na stosowaniu niesterydowych leków przeciwzapalnych w postaci maści lub tabletek. Proszę skonsultować się ze specjalistą reumatologiem lub ortopedą, który zaleci właściwe preparaty.