Zgaga, dyskomfort w brzuchu i obfity łupież

Mężczyzna 40 l. Chciałbym się dowiedzieć jakie badania zrobić i do jakich lekarzy powinienem się udać. Moje objawy to :częste zgagi także w nocy ,ostatnio już od rana czuję lekki dyskomfort brzucha ,ostatnio coraz częściej ,oraz od około 6 mcy nawracający coraz częsciej obfity łupież na skórze głowy , z zaczerwienieniami .Dziękuję za odpowiedź .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację gastrologiczną oraz dermatologiczną. Objawy gastryczne mogą wskazywać na refluks żołądkowo-przełykowy