Zgięty penis a pozycja na jeźdzca

mam penisa zgiętgo do dołu jak banan dosłownie jaki to będzie mialo wpływ na życie selsualne , jekie pozycje stosowac , czy nie złame go w pozycji na jęzdzca ,taki kopleks

Dzień dobry!

Większość mężczyzn zauważa, że ich członek nie jest idealnie prosty. Najczęściej nie ma to żadnego negatywnego wpływu na współżycie.

Pozdrawiam!