Zgłoszenie pacjentki w 15. tygodniu ciąży z niewydolnością szyjki macicy i przewlekłym krwawieniem

Witam! Mam pytanie odnośnie niewydolność Szyjki macicy.Co powinni zrobić lekarze kiedy zgłasza się do nich pacjentka w 15 tygodniu ciąży z niewydolnością szyjki macicy i krwawieniem,które było przewlekłe.Zadaje to pytanie ponieważ mieszkam w Anglii i tydzień temu ta sytuacja spotkała mnie.W szpitalu kazali mi tylko leżeć.Leżałam od czwartku aż do niedzieli w niedzielę nad ranem urodziłam.Czy nie było szansy coś zrobić,aby uratować dziecko?Co powinni zrobić lekarze?Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Niestety aby ocenić szanse trzeba znać wszystkie Pani wyniki. Przewlekłe krwawienie to nie jest dobry czynnik rokowniczy dla ciąży. Następną ciążę trzeba będzie bardzo dokładnie prowadzić, proszę sobie znaleźć dobrego ginekologa.