Zgrubienie w pochwie?

Mam 25 lat, 8 miesięcy temu urodziłam bliżniaki. W tej chwili spóżnia mi się okres, a od kilku dni wyczuwam w pochwie zgrubienie, opuchniecie oczu, obrzęk, a po lewej stronie w górze pochwy jakby guzek. Boli mnie kregosłup, a kilka dni przed objawieniem się obrzęku, miałam silne bóle podbrzusza i w pachwinie oraz kręgosłupa. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!

Uważam, że jak najszybciej powinna Pani zgłosić się do lekarza ginekologa. Przedtem warto także wykonać test ciążowy. Niestety, trudno mi coś więcej powiedzieć na temat przyczyny Pani dolegliwości bez możliwości przeprowadzenia dokładnego wywiadu i badania.

Pozdrawiam serdecznie