Zgrubienie z tyłu głowy po uderzeniu u 3-latki

Moja trzyletnia corka nabila sobie guza z tylu glowy na potylicy okolo 5 tygodni temu. Guz nie zniknal. Nie miala zadnych objawow, nie stracila przytomnosci, nie wymiotowala, nie ma zawrotow glowy, zachowuje sie normalnie. Czuc jednak zgrubiebie z tylu glowy. Prosze o rade czy trzeba cos zrobic, jakies przeswietlenie lub skan glowy w razie gdyby tan cos sie dzialo?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej powstała zmiana ma charakter pourazowy. W razie wątpliwości proszę udać się z dzieckiem na wizytę do lekarza.