Zielona wydzielina - co oznacza?

Witam. Mam 32 lata. 2,5 miesiąca temu wykryto u mnie torbiel na lewym jajniku. Miesiąc temu torbiel pekł. Od tego czasu często bolał mnie brzuch, a po stosunku na drugi dzień pojawiła się wydzielina z niewielką ilością krwi. Następnie od tygodnia zamiast normalnego okresu jest zielonkawo-brązowa grudkowata wydzielina.

Dzień dobry!
ZIelona wydzielina jest bardzo niepokojącym objawem nasilonego zakażenia. Brunatny kolor świadczy o niewielkiej ilości krwi.
Z poważaniem