Zielone kupy i przeziębienie u 3-miesięcznego dziecka

Witam Mam 3 miesieczna córeczkę. Ponad miesiąc temu była szepiona zaszczepiliśmy ją na rotawirusy. Od tamtej pory kupa córki w połowie wychodziła zielona i zółta. Od poniedziałku dziecko jest przeziebione i lekarz pediatra przepisła takie leki: laktoferyna( podałam juz 2 razy i wydaje mi się ze dziecko po tym leku ma straszne bolości) , hascosept, sól fizjologiczną do noska, maść majerankową pod nosek, celion, calcium podaj ejej wit. D. Wczoraj w ogólnie nie zrobiła kupy , a dziś kupa była cała zielona bez śluzu. Dziecko nie ma gorączki i nie miało.Czy powinnam się udać jeszcze raz do pediatry z kupkami?Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wizyta u pediatry jest wskazana. Kolor stolca może wynikać z przyjmowanych leków.