Zielone kupy ze śluzem a wprowadzanie stałych pokarmów

moja 4miesieczna coreczka od tygodnia zaczela robic zielone kupki z domieszka sluzu, przy tym ewidentnie widac ze ma bole brzuszka, bylam juz u pediatry,stwierdzil ze czas na wprowadzenie stalych pokarmow, stopniowo wprowadzam jej kaszke bezglutenowa i marchewke, czy takie zabarwienie stolca jest normalnym objawem? zaznaczam ze karmiona jest mlekiem modyfikowanym-bebilon pepti 1, prosze o rade, pozdrawiam

Proszę bardzo ostrożnie wprowadzać kolejne pokarmy,dziecko jak sądzę jest alergikiem-pije Bebilon pepti.Czy Bebilon pepti jest odpowiednim preparatem?Zawiera laktozę.Do rozważenia przez pediatrę Nutramigen