Zielone upławy w 38. tygodniu ciąży

witam serdecznie mam takie pytanie jestem w 38 tygodniu ciąży od kilku dni mam opławy o kolorze lekko zielonkawym nie mają one nieprzyjemnego zapachu są częste lecz nie mam swędzenia bądź pieczenia co to może oznaczać ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę. Badanie ginekologiczne pozwoli na dokładną diagnozę. Pozdrawiam