Złamana kość udowa w okolicach biodra u ojca

Witam, mój ojciec jest aktualnie w szpitalu ze złamaną kością udową w okolicach biodra. Sprawa jest skomplikowana o tyle, że jest 3 miesiące po autoprzeszczepie w leczeniu szpiczaka mnogiego, wyniki krwi są słabe, wiem,że będą konsultacje. Pytanie właściwe brzmi. Jeśli ojciec nie będzię się nadawał do operacji złamanej kości to co dalej?

Marta Mielniczuk

Witam, dokładniejsza odpowiedź byłaby możliwa gdyby było wiadomo jakie to konkretnie złamanie. Leczenie złamań można prowadzić zarówno operacyjnie jak i zachowawczo. W przypadku gdy Pani Ojciec nie będzie mógł przejść zabiegu operacyjnego zostanie poddany leczeniu zachowawczemu, które także przynosi dobre rezultaty. Pozdrawiam