Złamanie kości przedramienia u dziecka i zatrzymanie jej wzrostu

Witam, 3 lata temu mój syn złamał kość przedramienia z wybiciem stawu barkowego, lekarze nie zalecili założenia gipsu tylko usztywnienie ręki bandażem elastycznym po 6-ciu tygodniach stwierdzono że jest wszystko ok. Zalecono ćwiczenia we własnym zakresie tj.: pływanie lub ćwiczenia ruchowe, niestety teraz zauważyłem że kość przedramienia nie urosła prawidłowo jest krótsza o ok.4,5 cm czy można coś z tym zrobić? Syn ma 15 lat.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jak najbardziej istnieje możliwość wydłużania kości przedramienia za pomocą specjalnych aparatów lub zabiegów operacyjnych. W celu ustalenia szczegółów proszę porozumieć się ze specjalistą ortopedii.