Złamanie kręgosłupa u męża i chęć zemsty

Witam.Mój mąż jest po złamaniu kręgosłupa odcinkaL1.kiedy uległ wypadkowi pracował u swojeo kuzyna dorywczo,do szpitala po upadku przywiózł go sam o godz.13 a ja dowiedziałam się o wszystkim o 16.Czekał ze mna do końca operacji odwiózł do domu zaproponował pomoc w opiece przy dzieciach i odjechał od tamtej pory go niewidziałam.nie interesuje się zdrowiem męża.Przez cały koszmar przeszłam sama nikt mnie niewspirał.Owszystko obwiniam kuzyna i mam ochote się zemścić nie moge się ztym pogodzić

Może warto skorzystać z pomocy psychologa? Jest w Pani wiele trudnych, tłumionych emocji, które warto przepracować. Uzyska Pani także wsparcie w kryzysie.

Witam. Myślę, że warto by było porozmawiać o tłumionych negatywnych emocjach z psychologiem lub psychoterapeutą. Ważne jest to, aby Pani nie zamykała się w sobie i nie pozostawała sam na sam ze swoim żalem, rozgoryczeniem, pretensjami. Najlepiej by było, aby Pani otwarcie i szczerze porozmawiała z kuzynem. Istnieją moralno-etyczne obowiązki, którym zapewne nie będzie się uchylał kuzyn. Nie ma co czekać. Kuzyn może się po prostu wstydzić, obawiać nie wiadomo czego. Poradziła się jakiegoś prawnika, dowiedziała się dodatkowo w jakiej sytuacji jest mąż. Powodzenia