Złamanie łokcia z przemieszczeniem

złamałem łokieć z przemieszczeniem najpierw było nastawianie później okazało się że trzeba operować i mam śrube leżałem jeszcze 2 dni na obserwacji dali szyne gipsową i wysłali do domu lecz gdy rusze ręką czuje bezsilność od strony szyny lecz ból swędzenie dotykanie czuje i ruszam też palcami czy to normalne że ręka z usztywnienia traci siły czy może od razu iść z tym na ortopedie dodam również że 7 stycznia mam kontrole

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Usztywniona kończyna na pewno w jakimś stopniu przejściowo traci swoją siłę oraz funkcję jednak jeżeli deficyt jest znaczny wskazana jest konsultacja z ortopedą.