Złamanie obojczyka i założony temblak

witam 1czerwca złamalam obojczyk jestem zagranica załozyli mi temblak na reke zrobili zdjecie po 3 tyg poszlam do kontroli zrobili ponownie zdjecie i nic sie nie zmienilo nic sie nie zroslo jest podobne do tego na glownej stronie kosc skierowana jest w dol niewiem czy jest to zlamanie z przemieszczeniem? czy taka odleglosc sie zrosnie? lekarz powiedzial ze daje mi jeszcze 3 tyg jak nic sie nie zmieni czeka mnie operacja niewiem czy mam sie poddac operacji czy skonsultowac jeszcze z innym lekarz

Szanowana Pani, całość opisanego przez Panią ( w tym wypadku) postepowania jest "sensowna". Jakiekolwiek wiążące decyzje można podjąć na podsatwie oglądnacy klisz RTG. Jeśli ma Pani watpliwości co do dotychczasowego postępowania powinna Pani poddać się badaniu przez innego ortopedę. Jednak prosżę mieć na uwadze fakt, że w opiasny przez Panią złamaniu każda metoda, któraz prowadzi do uzyskania wyleczenia (zrostu kostnego) jest dobra (zarówno zachowawcza jak i operacyjna). Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.