Złamanie piszczeli i ból kolana

Witam.2 m-ce temu złamałem piszczel po 6 tyg skrócili gips pod kolano(z początku kolano było napuchnięte ale po 2 dniach już swobodnie nim ruszałem bez żadnego bólu)ale potknołem się o kulach w ten sposób, nogą w gipsie praktycznie zrobiłem szpagat, z poczatku ból był od uda po łydke(myslałem ,że mięsnie naciągnołem 2-3 dni i przejdzie)bol w łydce i udzie minoł ale ból kolana jest nie do wytrzymania przy wyprostowaniu kolana(nie umiem wyprostować do końca) z tyłu kolana czuję ze mam spuchnięte.

Szanowny Panie, tego typu uraz wymaga badania przez ortopedę celem w y k l u c z en i a uszkodzenia mechanicznego w obrębie stawu kolanowego, który został najprawdopodobniej skręcony w mechaniźmie wyprostnym. Krótki okres, jaki upłynął od złamania podudzia, sugeruje wykonanie również rtg kontrolnego złamanego podudzia ( w związku z przebytym świeżym urazem). Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.