Złe krążenie a miastenia

Witam.Co to oznacza gdy jest złe krążenie do jakich chorób prowadzi,czy ręce i nogi sa zwłaszcza zimą to jest powodem krążenia? choruję też na miastenie

Witam! Uczucie zimnych rąk i stóp jak najbardziej może być spowodowane dysfunkcją krążenia obwodowego. Problemy z układem krążenia mogą się również objawiać dusznością, obniżoną tolerancją wysiłku fizycznego, kołataniem serca.