Złe samopoczucie i krwawienie z nosa po stosunku z prostytutką

Witam. Odbyłem stosunek z prostytutką (z zabezpieczeniem) bez tylko sex oralny. Od tamtego czasu dopadło mnie choróbsko, jest mi słabo, niedobrze. Byłem u lekarza nie przyznałem się do tego przepisał mi leki na zatoki (mam rope), kaszel (wydzielina), gorączke. Biore leki drugi dzień i dziś przydarzyło mi się coś czego nigdy dotąd nie miałem (Krew z nosa). Jestem dawcą krwi i przestałem oddawać a słyszałem że organizm się przyzwyczaja do wytwarzania nadmiaru krwi. Pozdrawiam proszę o odpowiedź.

Dobrze, że zrezygnował Pan z oddawania krwi; przerwa po kontakcie powinna trwać 6 miesięcy. Natomiast z opisu wynika, że doszło do zaostrzenia przewlekłego zapalenia zatok. Krwawienie może być wywołane uszkodzeniem splotu naczyniowego zlokalizowanego na przegrodzie nosa. Proszę pamiętać, że leki do nosa podajemy zgodnie z zasadą: "lewy do prawego, prawy do lewego", czyli lewą ręką do prawej dziurki i na odwrót - wtedy lek trafia na ścianę boczną nosa i nie uszkadza naczyń, dodatkowo osłabionych przez chorobę.