Złe samopoczucie mamy

Mieszkam razem z mama w Glasgow. Od paru miesięcy źle się czuła. była na pogotowiu podobno ma zapalenie ucha jest to wirus. Lekarz twierdzi ze choroba ustąpi sama. Czekać czy iść do innego lekarza? Mama ma zawroty głowy. Jest bardzo blada. Nie odpowiada na pytania. Boli ja strasznie głowa. Nic nie może jeść. Dzisiaj rano wymiotowała tak jest od dwóch dni. Wcześniej były tylko bóle głowy i czasami robiło się  jej słabo.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

objawy są niepokojące i wymagają interwencji lekarskiej. Mamę koniecznie powinien zbadać lekarz. w przeciwnym razie grozi jej odwodnienie i związane z nim zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej organizmu, które w wypadku braku interwencji mogą prowadzić do dalszych poważnych konsekwencji zdrowotnych.
pozdrawiam